Blokové čerpadlo Eisele BP

Odstredivé čerpadlo pre suchú inštaláciu, ktoré sa používa vo zvislej alebo vodorovnej polohe, je možné postaviť na stabilnom základnom ráme a primárne sa používa na čerpanie tekutého hnoja a digestátu. To tiež umožňuje inštaláciu v priestoroch s obmedzeným priestorom.

   

K dispozícii je celkovo päť modelov s trojfázovými motormi (trieda účinnosti IE3, voliteľne IE4) od 11 kW do 30 kW. Tieto čerpajú až 7200 l / min a dosahujú dopravné výšky až 25,00 m.

Na motorovej a strane média sú mechanické tesnenia namontované v tandeme v olejovom kúpeli.

Čerpadlá, ktoré bezpečne idú na sucho, sú vybavené osvedčenými trhacími páskami Widia na vstupnej dýze a na skrutkových lopatkách, a tak spoľahlivo trhajú vláknité materiály. Štandardne sa dodáva sacia hubica DN200 z nehrdzavejúcej ocele. Je zaručená dlhá životnosť blokových čerpadiel Eisele, pre ktoré sú známe aj ďalšie zariadenia Eisele.

Blokové čerpadlo Eisele možno kombinovať s frekvenčným meničom a je oprávnené na financovanie podľa aktuálnych usmernení o financovaní BAFA. Náhradné diely sú ako obvykle spoľahlivo dodávané prostredníctvom spoločnosti Eisele a globálnej siete obchodných partnerov.