Čerpadlá a stroje EISELE - Kvalita prevažuje!

Spoločnosť EISELE zo Sigmaringenu v Nemecku je lídrom na nemeckom trhu a najstaršou spoločnosťou na výrobu kalových technológií na svete s vynikajúcimi odbornými znalosťami už od roku 1887. EISELE zo Sigmaringenu v Nemecku vyrába prvotriedne výrobky pre:

  • poľnohospodársky sektor
  • stavebníctvo a priemyselný sektor.

 

Spoľahlivý a odolný - Náš motor je Váš motor


V súlade s letným časom dodáva EISELE novú energiu a sviežosť do osvedčeného a testovaného sortimentu čerpadiel a miešadiel. Popri nových ponorných miešadlách GTWSB 254 a 304 sa rotačné čerpadlá DK 32 a DK 62 ďalej vyvíjali udržateľným spôsobom. Prevádzkový proces v hlavnom mieste v Sigmaringene taktiež zažil inovácie a zavedená efektívnejšia výroba podľa zásad „tradície“. Zefektívnili sa aj procesy, ktoré umožňujú rýchlejšie poskytovanie služieb zákazníkom. Všetky značky poukazujú na GO v EISELE!

 

Svieži vietor v EISELE, tiež vo výrobe

 

S cieľom zaručiť a optimalizovať strategickú orientáciu so základnými kompetenciami v oblasti čerpadiel a miešadiel bude spoločnosť EISELE postupne zastavovať výrobu cisternových vozov. Výsledkom bude vyššia prevádzková efektívnosť a spokojnosť zákazníka. V nasledujúcich rokoch bude EISELE následne sledovať modernizáciu portfólia a uspokojovať požiadavky trhu novými energeticky účinnými výrobkami.

PTO miešadlo ZP a ZP 250

 

Robustné miešadlo na vývodovú hriadeľ zo série ZP ako konštrukcia modulu boli tiež technicky prepracované a teraz predstavuje ešte lepšiu kvalitu. Produktový rad vysokovýkonných kĺbových miešadiel 454 a 654 zo série ZP bol rozšírený smerom nahor o nové miešadlo PTO ZP 250. Týmto miešadlom spoločnosť EISELE reagovala na technické okolnosti moderných traktorov s 1 000 otáčkovými kĺbovými hriadeľmi. Vďaka stabilnej konštrukcii, vysokej cirkulácii a dĺžke miešacieho hriadeľa do 9,00 m je toto miešadlo ideálne pre veľké lagúny a nádrže.
Konštrukčná dĺžka ZP 250 je dlhšia ako ZP 454 a ZP 654 a je oveľa stabilnejšia.